İletişim

Gizem Havai Fişek
Adres: Çaybaşı Mah. Burhanettin Onat Caddesi İnengür Apt. No:23/A
Muratpaşa / ANTALYA
Telefon: 0242 322 63 18 & 0533 957 36 25
Faks: 0242 322 73 88
Uçan Balonların Kullanım Alanları Uçan Balonların Kullanım Alanları
Uçan balonlar büyük küçük herkesin oynamaktan ve seyretmekten en çok keyif aydığı oyuncakların başında gelir. Ellerinizde nazlı nazlı süzülürken gökyüzüne tırmanmak, yükseğe daha yükseğe çıkabilmek için her an fırsat kollayan uçan balonlarla yapılan süslemeler, her zaman çok ilgi çekmiştir. Uçan balonlar sadece küçük çocuklar için bir oyuncak değil, aynı zamanda reklam sektöründen tutun da eğlencelerin, açılışların, düğün ve nişan gibi törenlerin vazgeçilmez eğlence ve gösteri araçlarından birisidir.

Özellikle büyük organizasyon açılışlarında gökyüzüne bırakılan yüzlerce uçan balonun yarattığı etkiyi ve görsel şöleni kimse inkâr edemez. Özellikle açılışların en çok kullanılan süsleme ve reklam aracı olan uçan balonlar aynı zamanda son yıllarda yer işaretleme aracı olarak kullanılmaya başlamıştır. Özellikle otoparklarda boş araç park yerlerini işaret etmek amacıyla kullanılabilmektedir. Tabi tüm bunların yanında reklamcılık sektöründeki kullanım alanını da unutmamak gerek. Üzerinde reklama yapılmak istenen ürünün veya hizmetin basılı olduğu uçan balonların gösterdiği etkiyi başka hangi reklam aracı verebilir ki?
Uçan Balon 2015-05-28
Balonlarla Yapılan Süslemelerin Püf Noktaları Balonlarla Yapılan Süslemelerin Püf Noktaları
Partilerin, doğum günlerinin, düğün, nişan gibi organizasyonların, açılışların, festival ve fuarların en önemli süsleme araçlarının başında balonlar gelir. Çünkü balonlar büyük küçük hemen herkesin en sevdiği oyuncakların başında gelir. Hem kullanması kolaydır, hem de maliyeti düşüktür. Bu nedenlerle balonlar hemen her türlü organizasyon ve kutlamada en çok kullanılan süsleme aracıdır. Balonlarla süsleme yapmak aslında çok kolay gibi görünse de, balonla süsleme sadece balonu şişirip ve asmaktan çok daha fazlasını içerir. Çünkü balonlarla yapılan süslemelerde en önemli konulardan birisi balonlar arasındaki renk uyumudur. Birbiri ile uyumlu renklere sahip olmayan balonlarla yapılan süslemeler göze hoş görünmekten daha çok gözü yorar. Bu nedenle balonlarla yapılan süslemelerde balonlar arasındaki renk uyumu çok önemlidir.

Balonların büyüklükleri, asıldıkları yerin geniş veya küçük olması ile de ilgilidir. Küçük bir mekâna çok büyük balon asmak, mekanı olduğundan daha küçük ve dar göstereceği gibi çok geniş bir mekana da küçük balonlar asmak da mekanı fazlasıyla boş ve çıplak gösterecektir.
Uçan Balon 2015-05-28
Uçan Balonlarla Romantizm Uçan Balonlarla Romantizm
Romantizm dolu, partnerinizle mutlu ve unutulmayacak dakikalar yaşamak artık uçan balonlar ile daha kolay ve eğlenceli olmaktadır. Uçan balonlar helyum gazıyla doludur ve bu gazla havaya yükselir, bir süre sonra aşağı inerler. Uçan balonların her geçen gün romantik kutlamalarda, aşk dolu dakikalarda kullanımı artmaktadır. Kalp desenli uçan balonlarla mutlu ve romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Uçan balonlardan bir diğeri ise dilek balonları olarak bilinen balonlardır. Fitilini ateşlemeden önce partnerinizle romantik bir ortamda dilek tutup, daha sonra balonunuzu uçurarak aşk dolu dakikalarda balonun uçuşunu seyredebilirsiniz.

Rengarenk uçan balonlarla partnerinizin gönlünü yeniden fethedebilir; asla unutmayacağınız romantik anlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda üzeri baskılı balonlar da kullanarak üzerine mesajınızı yazıp partnerinize mesajınızı bir de bu yolla vermeyi düşünebilirsiniz. Bu sayede o da asla bu verdiğiniz önemli mesajı unutmayacak, bir ömür o mesajı kalbinde ve hafızasında taşıyacak ve bu sayede size yeniden aşık olacaktır. Uçan balonlarla romantizm yaşamak için balonları satın almanız yeterli olacaktır. Birçok farklı pakette ve çeşitte satılan uçan balonlardan dilediğinizi ve kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.
2015-05-20